RN65C1103FBSL
MFR.Part #
RN65C1103FBSL
JLCPCB Part #
C3484665
Description
-65℃~+175℃ 110kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors