RN65C1183FBSL
MFR.Part #
RN65C1183FBSL
JLCPCB Part #
C3538431
Description
-65℃~+175℃ 118kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors