RN65C2573DB14
MFR.Part #
RN65C2573DB14
JLCPCB Part #
C3429048
Description
-65℃~+175℃ 257kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors