RN60E9092FBSL
MFR.Part #
RN60E9092FBSL
JLCPCB Part #
C3545623
Description
-65℃~+175℃ 250mW 90.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors