RN60C1260BBSL
MFR.Part #
RN60C1260BBSL
JLCPCB Part #
C1428767
Description
-65℃~+175℃ 126Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors