RN60E8870FBSL
MFR.Part #
RN60E8870FBSL
JLCPCB Part #
C1428928
Description
-65℃~+175℃ 250mW 887Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors