RN60E2870FBSL
MFR.Part #
RN60E2870FBSL
JLCPCB Part #
C1429364
Description
-65℃~+175℃ 250mW 287Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors