RN65C5621FRSL
MFR.Part #
RN65C5621FRSL
JLCPCB Part #
C3534453
Description
-65℃~+175℃ 5.62kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors