CMF60225R70FLBF
MFR.Part #
CMF60225R70FLBF
JLCPCB Part #
C1395130
Description
-55℃~+175℃ 1W 225.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors