RN60E8660DBSL
MFR.Part #
RN60E8660DBSL
JLCPCB Part #
C1428874
Description
-65℃~+175℃ 250mW 866Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors