RN60E8660DRSL
MFR.Part #
RN60E8660DRSL
JLCPCB Part #
C3383217
Description
-65℃~+175℃ 250mW 866Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors