ERL0518K000GKEK500
MFR.Part #
ERL0518K000GKEK500
JLCPCB Part #
C3486359
Description
-65℃~+175℃ 125mW 18kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors