RN60E8251FBSL
MFR.Part #
RN60E8251FBSL
JLCPCB Part #
C1428943
Description
-65℃~+175℃ 250mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors