RNC55J5051DSRE7
MFR.Part #
RNC55J5051DSRE7
JLCPCB Part #
C6277377
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.05kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors