RN60E7441BB14
MFR.Part #
RN60E7441BB14
JLCPCB Part #
C1405741
Description
-65℃~+175℃ 250mW 7.44kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors