MKP1841215204
MFR.Part #
MKP1841215204
JLCPCB Part #
C3790604
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 1.5nF 700V、2kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS