RN60E8250FB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60E8250FB14
JLCPCB Part #
C1416932
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 825Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors