RN60E2261DRSL
MFR.Part #
RN60E2261DRSL
JLCPCB Part #
C3556421
Description
-65℃~+175℃ 2.26kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors