RN60C8250FB14
MFR.Part #
RN60C8250FB14
JLCPCB Part #
C1425168
Description
-65℃~+175℃ 250mW 825Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors