RN60D8873FRSL
MFR.Part #
RN60D8873FRSL
JLCPCB Part #
C3424633
Description
-65℃~+175℃ 250mW 887kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors