RN60C4323FBSL
MFR.Part #
RN60C4323FBSL
JLCPCB Part #
C1431449
Description
-65℃~+175℃ 250mW 432kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors