RN60E2871FRSL
MFR.Part #
RN60E2871FRSL
JLCPCB Part #
C1801913
Description
-65℃~+175℃ 2.87kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors