RN60D5232FB14
MFR.Part #
RN60D5232FB14
JLCPCB Part #
C3495401
Description
-65℃~+175℃ 250mW 52.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors