RN60E6492FRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60E6492FRSL
JLCPCB Part #
C3509168
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 64.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors