RN60E5492FRSL
MFR.Part #
RN60E5492FRSL
JLCPCB Part #
C1801771
Description
-65℃~+175℃ 250mW 54.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors