RN60E6043BR36
MFR.Part #
RN60E6043BR36
JLCPCB Part #
C3535293
Description
-65℃~+175℃ 250mW 604kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors