RN50E6811FRSL
MFR.Part #
RN50E6811FRSL
JLCPCB Part #
C1806957
Description
-65℃~+175℃ 50mW 6.81kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors