BFC238320914
MFR.Part #
BFC238320914
JLCPCB Part #
C6471169
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220V、630V 910nF ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS