BFC237520753
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237520753
JLCPCB Part #
C3796906
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 400V、1kV 75nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS