RN60E6041FRE6
MFR.Part #
RN60E6041FRE6
JLCPCB Part #
C3468598
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.04kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors