RN50E1001CB14
MFR.Part #
RN50E1001CB14
JLCPCB Part #
C1425551
Description
-65℃~+175℃ 1kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors