RN60C3320BBSL
MFR.Part #
RN60C3320BBSL
JLCPCB Part #
C1428556
Description
-65℃~+175℃ 250mW 332Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors