RN60E5761FRSL
MFR.Part #
RN60E5761FRSL
JLCPCB Part #
C1801874
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.76kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors