RN60C5761FRSL
MFR.Part #
RN60C5761FRSL
JLCPCB Part #
C1783336
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.76kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors