Y0780250R000F0W
MFR.Part #
Y0780250R000F0W
JLCPCB Part #
C3964610
Description
-55℃~+220℃ 20mW 250Ω ±1% ±3ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount ROHS