RN60E5622FRSL
MFR.Part #
RN60E5622FRSL
JLCPCB Part #
C1801814
Description
-65℃~+175℃ 250mW 56.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors