RN60E5620FRSL
MFR.Part #
RN60E5620FRSL
JLCPCB Part #
C3550918
Description
-65℃~+175℃ 250mW 562Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors