SFR2500005628FR500
MFR.Part #
SFR2500005628FR500
JLCPCB Part #
C1755270
Description
-55℃~+155℃ 400mW 5.62Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS