RN60C2373BBSL
MFR.Part #
RN60C2373BBSL
JLCPCB Part #
C1428932
Description
-65℃~+175℃ 237kΩ 250mW Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors