RN60D2151FBSL
MFR.Part #
RN60D2151FBSL
JLCPCB Part #
C3553768
Description
-65℃~+175℃ 2.15kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors