RN60D5492FRSL
MFR.Part #
RN60D5492FRSL
JLCPCB Part #
C1783659
Description
-65℃~+175℃ 250mW 54.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors