RN60E51R1FB14
MFR.Part #
RN60E51R1FB14
JLCPCB Part #
C1416413
Description
-65℃~+175℃ 250mW 51.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors