RN70E51R1FB14
MFR.Part #
RN70E51R1FB14
JLCPCB Part #
C1430504
Description
-65℃~+175℃ 51.1Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors