CW010634R0JE12
MFR.Part #
CW010634R0JE12
JLCPCB Part #
C1433610
Description
-65℃~+350℃ 13W 634Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS