P0805E1820BBT
MFR.Part #
P0805E1820BBT
JLCPCB Part #
C3955099
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount