RN60E49R9BB14
MFR.Part #
RN60E49R9BB14
JLCPCB Part #
C3492872
Description
-65℃~+175℃ 250mW 49.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors