RN60C4120FRSL
MFR.Part #
RN60C4120FRSL
JLCPCB Part #
C1785878
Description
-65℃~+175℃ 250mW 412Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors