CRCW120627K0FKEAHP
MFR.Part #
CRCW120627K0FKEAHP
JLCPCB Part #
C4094494
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS