500D226M025BA2A
MFR.Part #
500D226M025BA2A
JLCPCB Part #
C1602573
Package
Plugin,D6.3xL13mm
Description
-40℃~+85℃ 13mm 2000hrs@85℃ 22uF 25V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded