RN60E4990FRE6
MFR.Part #
RN60E4990FRE6
JLCPCB Part #
C3359723
Description
-65℃~+175℃ 250mW 499Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors